Dlaczego my

Wysokość odszkodowania zależy od wielu czynników a przede wszystkim od sposobu prowadzenia sprawy i Państwa współpracy z nasza kancelarią. Nie wymyślamy kwot odszkodowań i nie oszukujemy naszych klientów opowiadając o kwotach roszczeń nieosiągalnych w ich przypadku. Zawsze mówimy prawdę a kwoty, o które występujemy do Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy, są zawsze kwotami realnymi najwyższymi jakie da się osiągnąć w danej sprawie.

O nas

14 lat doświadczenia na rynku odszkodowań w Polsce i Europie

Indywidualne podejście do każdego klienta i każdej sprawy

Najwyższa skuteczność i najkrótszy czas uzyskania odszkodowania

Nasz doradca wytłumaczy Państwu na czym polega proces likwidacji szkody, od czego zależy i ile czasu trwa. Pomoże skompletować dokumentację potwierdzającą powstanie szkody jak również określającą jej wielkość. Sprawdzi czy proponowane lub już wypłacone odszkodowanie nie jest zaniżone i co zrobić, aby uzyskać wyższą kwotę odszkodowania. Postaramy się aby w jak najkrótszym czasie odzyskali Państwo należne zadośćuczynienie z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Przedstawimy Państwu również zalecenia dotyczące specjalistycznych badań i wizyt lekarskich, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie większego odszkodowania.

Przedmiotem naszej działalności jest pomoc prawna dla osób poszkodowanych w wypadkach w uzyskaniu odszkodowania z polisy OC (Odpowiedzialność Cywilna) sprawcy wypadku. Pomagamy poszkodowanym od dnia wypadku aż do uzyskania odszkodowania od TU ubezpieczającego sprawce wypadku, prowadząc w jego imieniu negocjacje z TU oraz jeśli zajdzie taka potrzeba przed sądem. Niezależne raporty o firmach odszkodowawczych w Polsce potwierdzają naszą skuteczność i klasują nas w czołówce firm pod względem wysokości odzyskiwanych odszkodowań. w naszej pracy kierujemy się wyłącznie najwyższym dobrem klienta. Naszym atutem jest przede wszystkim profesjonalizm, szybkość działania oraz najwyższa skuteczność w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych. 

Podziękowania od naszych klientów

Bartek P. (32) wypadek 7 marca 2009

W drodze do pracy swoim samochodem uległem poważnemu wypadkowi. Samochód dostawczy uderzył w bok mojego samochodu wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Doznałem poważnego urazu szyjnej części kręgosłupa, licznych potłuczeń i obtarć. Od znajomego dowiedziałem się o możliwości otrzymania odszkodowania, lecz zawile procedury towarzystwa ubezpieczeniowego zniechęciły mnie do podjęcia samodzielnych starań o wypłatę odszkodowania. Skontaktowałem się z różnymi firmami z dolnego śląska, ale mój wybór padł na firmę odszkodowaniepomOC.pl. i to im powierzyłem dochodzenie moich roszczeń i nie żałuje. Sprawa została załatwiona bardzo szybko, praktycznie bez mojego udziału i zaangażowania. Byłem bardzo zadowolony z fachowej obsługi jak i z wysokości odszkodowania. Uważam ze prowizje którą wzięli była adekwatna do standardu i jakości obsługi. Polecam wszystkim.

Katarzyna G. (27) wypadek 18 listopad 2012

W listopadzie 2008 roku wracając do domu chodnikiem zostałam potrącona przez samochód, który uciekł z miejsca wypadku. Trafiłam do szpitala z uszkodzeniem kręgosłupa i złamaną ręką. Śledztwo zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawcy. Kilka dni po wypadku skontaktowali się ze mną agenci z firmy odszkodowaniepomOC.pl. Dowiedziałam się wtedy ze mogę mimo wszytko dochodzić swoich praw i uzyskać odszkodowanie z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Agenci zebrali konieczną dokumentacje i zgłosili szkodę. W krótkim czasie otrzymałam odszkodowanie. Serdecznie dziękuję agentom z tej firmy za ich profesjonalizm i zaangażowanie, bez ich pomocy nigdy nie odzyskałabym odszkodowania.

Grzegorz B. (43) wypadek 5 kwietnia 2014

W kwietniu tego roku doznałem poważnego wypadku jadąc skuterem do pracy. Z bocznej ulicy wyjechał samochód dostawczy wymuszając pierwszeństwo. Nie zdążyłem wyhamować i uderzyłem skuterem w przód samochodu. Przeleciałem parę metrów i upadłem na drogę. Zabrała mnie karetka do szpitala, gdzie spędziłem 27 dni. Odniosłem poważne obrażenia kręgosłupa i nogi, nie licząc poobijanych żeber, stłuczeń i siniaków. Po wyjściu ze szpitala przebywałem 3 tygodnie na zwolnieniu lekarskim. Po samodzielnej próbie odzyskania odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy uzyskałem 5000 PLN (rzeczy pocięte na miejscu wypadku warte były ponad 2 tys.). Zwróciłem się z prośba do pana Michała z odszkodowaniepomoc.pl. W ciągu 3 miesięcy odzyskali dla mnie ponad 58 tys. PLN. Myślę ze w naszym kraju dochodzenie roszczeń na własną rękę jest tylko stratą czasu. Pozdrawiam całą firmę i pana Michała D. w szczególności.

Szybki kontakt

www.odszkodowaniepomoc.pl 

odszkodowaniepomoc.pl

Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w odzyskaniu należnego odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach. Dochodzimy najwyższych odszkodowań powypadkowych z polisy OC sprawcy wypadku do 20 lat wstecz. Wysoka skuteczność, minimum formalności.

Szkody osobowe i rzeczowe

Odszkodowanie Wrocław, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania Wrocław, odszkodowanie z polisy OC sprawcy, darmowy samochód zastępczy, zaniżone odszkodowanie, pomoc prawna po wypadku, odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, zwrot kosztów leczenia

+48 797 604 000