Pracuj z nami - Agent, doradca do spraw odszkodowań

Poszukujemy AGENTÓW oraz MANAGERÓW na terenie całego kraju a zwłaszcza Dolnego Śląska i Wrocławia. Jeśli lubisz ludzi i kontakty z nimi, jesteś konsekwentny w działaniu, masz szerokie horyzonty, poszukujesz ambitnej pracy o ponadprzeciętnych dochodach skontaktuj się z nami.

Opis stanowiska:

AGENT dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Chęć pomocy innym
  • Otwartość na ludzi
  • Nastawienie na sukces i wytrwałość

MENADŻER buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia, oraz zarządza sprzedażą zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie - minimum średnie
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem
  • Niekaralność i dobra opinia w środowisku
  • Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
  • Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
  • Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
  • Mile widziane osoby po 30 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży

OFERUJEMY:

  • Profesjonalne szkolenia
  • Pomoc przy obsłudze pierwszych klientów
  • Bardzo wysokie prowizje dla menedżerów i agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (działalność gospodarcza nie jest potrzebna)
  • Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy
  • Finansowanie biur dla menedżerów
  • Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów

Jeśli chcesz pomagać a jednocześnie otrzymywać ponadprzeciętne wynagrodzenie wyślij do nas CV na adres: kontakt@odszkodowaniepomoc.pl  , w temacie wiadomości prosimy dopisać nazwę stanowiska AGENT lub MANAGER.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883

Szybki kontakt

www.odszkodowaniepomoc.pl

odszkodowaniepomoc.pl

Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w odzyskaniu należnego odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach. Dochodzimy najwyższych odszkodowań powypadkowych z polisy OC sprawcy wypadku do 20 lat wstecz. Wysoka skuteczność, minimum formalności.

Szkody osobowe i rzeczowe

Odszkodowanie Wrocław, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania Wrocław, odszkodowanie z polisy OC sprawcy, darmowy samochód zastępczy, zaniżone odszkodowanie, pomoc prawna po wypadku, odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, zwrot kosztów leczenia

+48 797 604 000